Nemovitostní fond CREDITAS rozšiřuje své portfolio o Business Park Trmice


CREDITAS Nemovitostní I má za sebou další úspěšnou akvizici. Fond dokončil v březnu nákup výrobního závodu společnost Black & Decker (Czech) s.r.o. v Trmicích. Touto akvizicí se portfolio fondu rozrostlo na 9 nemovitostí v celkové hodnotě tři čtvrtě miliardy korun a celkové pronajímané ploše 85 000 .

Business Park Trmice se nachází v průmyslové zóně blízko Ústí nad Labem a je součástí korporace Stanley Black & Decker, Inc. Výrobní závod byl oficiálně otevřen v říjnu roku 2002. Od svého otevření si vybudoval významné postavení jak v rámci původní společnosti Black & Decker, tak i nyní coby součást koncernu Stanley Black & Decker. Závod se již před několika lety stal vlajkovou lodí výroby profesionálního elektrického ručního nářadí značky DeWALT.

V blízkosti závodu, který zabírá plochu 33,3 tisíc m², se nachází nájezd na dálnici D8 vedoucí z Prahy na hranice s Německem, kde se napojuje na dálnici A17 do Drážďan. Právě tato strategická poloha představuje velkou konkurenční výhodu, díky které je areál plně obsazen.

Nákup Business Parku Trmice je první letošní transakcí, kterou CREDITAS Nemovitostní I uskutečnil, určitě ne však poslední. Tato akvizice zvýšila investiční apetit fondu, který se již porozhlíží po dalších příležitostech k nákupu. Pozitivní očekávání má fond rovněž v oblasti růstu zájmu drobných investorů o nové investiční příležitosti.

Další novinky

Vývoj NAV Max Variant CZ ve 28. týdnu


Vývoj NAV Max Variant CZ ve 28. týdnu

CREDITAS Nemovitostní I v červnu výrazně rostl


CREDITAS Nemovitostní I v červnu výrazně rostl

Vývoj NAV Max Variant CZ ve 27. týdnu


Vývoj NAV Max Variant CZ ve 27. týdnu