CREDITAS Nemovitostní I mezi nejúspěšnějšími fondy


CREDITAS Nemovitostní I se vloni zařadil mezi nejúspěšnější tuzemské nemovitostní fondy a již třetím rokem ukazuje, že je kvalitním investičním produktem pro konzervativní uložení úspor. Navzdory nepříznivým geopolitickým vlivům ochránil svým klientům peníze před následky vysoké inflace. Výsledek je o to cennější, že mezi méně úspěšnou konkurencí je i řada fondů zavedených společnost.

Kumulativní výkonnost CREDITAS Nemovitostní I

1 rok

7,41 %

2 roky

19,91 %

3 roky

29,60 %

4 roky

27,16 %

Letošní rok fond plánuje jako růstový, s posilováním výkonnosti a zajímavým výnosem pro klienty. Růst hodnoty fondu podpoří další akvizice, z nichž první je již ve finální fázi.

 Pozitivní očekávání má fond rovněž v oblasti růstu zájmu drobných investorů o nové investiční příležitosti, mezi něž patří i nemovitostní fondy. Ani v nedávné minulosti, kdy investicím významně konkurovala bankovní depozita, ale realitní fondy netrpěly nedostatkem pozornosti. Zájem o investice do nemovitostí roste dlouhodobě, což naznačuje rostoucí důvěru v trh a otevírá cestu pro další aktivity fondů. Právě nemovitosti a výnosy z nich jsou dlouhodobě velmi účinnou zbraní proti vysoké inflaci.

CREDITAS Nemovitostní I je navíc svými parametry přizpůsoben i začínajícím investorům. Nově poskytuje možnost jednorázově investovat již od 5 000 Kč, minimální výše pravidelné investice je stanovena na 500 Kč. Investování je navíc bez jakýchkoli vstupních a výstupních poplatků.

Jediným potenciálním rizikem jsou nepředvídatelné události se silným dopadem na českou a mezinárodní ekonomiku, které nelze dopředu předpokládat. Věříme však, že rok 2024 i léta následující proběhnou v oblasti financí bez zásadnějších komplikací a fond CREDITAS Nemovitostní I bude i nadále posilovat svou úspěšnou pozici na trhu, aby mohl investorům opět přinést stabilní a atraktivní zhodnocení.

Další novinky

CREDITAS Nemovitostní I v únoru pokračoval v růstu


CREDITAS Nemovitostní I v únoru pokračoval v růstu

Vývoj NAV CREDITAS Smíšený CZ v 14. týdnu


Vývoj NAV CREDITAS Smíšený CZ v 14. týdnu

Vývoj NAV CREDITAS Smíšený CZ v 13. týdnu


Vývoj NAV CREDITAS Smíšený CZ v 13. týdnu